Niemożliwe stało się możliwe! 23.02.2024 r. w naszej szkole odbyły się Gminne Igrzyska Młodziezy Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców. Udział wzięlo 6 drużyn, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy:

Dnia 20.02.2024 r. w naszej szkole odbyły się zawody piłki ręcznej chłopców: Gminne Igrzyska Dzieci. Nasza drużyna zdobyła drugie miejsce. Zgłosiły się 4 zespoły ze szkół podstawowych naszej gminy:Orle, Nowy Dwór, Gościcino, SP 2 Bolszewo. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym", więc każda drużyna zagrała 3 mecze. Nasi chłopcy po trudnej walce zajęli drugie miejsce wygrywając dwa mecze a przegrywając jeden ( z SP Orle).

11 i 12 stycznia  w Szkole Podstawowej nr 1 w Bolszewie odbyły się IGRZYSKA DZIECI  W PIŁCE SIATKOWEJ czteroosobowej dziewcząt i chłopców.  Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce. Przyjechało pięć drużyn ze szkół: z Orla, Gościcina, Nowego Dworu i dwie z Bolszewa.

Dnia 19.02.2024 r. w naszej hali odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W zawodach wzięły udział 4 drużyny:
Nowy Dwór, Gościcino, Orle i SP2 Bolszewo.
Graliśmy systemem "każdy z każdym". Nasze dziewczyny po cieżkiej walce zajęły trzecie miejsce. Warto dodać, że 13 z 15 dziewcząt to uczennice klasy piątej, więc mieliśmy bardzo młody zespół.

17 listopada w  hali sportowej naszej szkoły, odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży w koszykówce 3x3. Przyjechało 5 drużyn z:.Bolszewa,Gościcina, Orla , Nowego Dworu i reprezentacja naszej szkoły. Poziom zawodów był bardzo wyskoki. Mecze kończyły się remisem i o wygranym meczu decydowała dogrywka. Obie nasze reprezentacje wygrały dwa mecze i dwa przegrały co dało im 3 miejsce.