Zapraszamy do lektury najnowszego numeru gazetki „Ale NEWS!”, dostarczającej świeże spojrzenie na wydarzenia i ciekawostki. Lutowe wydanie pełne jest fascynujących artykułów, inspirujących wywiadów oraz bieżących informacji. Zgłębiliśmy tajniki bezpieczeństwa w sieci, a w projekcie szkolnym stawiamy na pełną cyfrową świadomość! Już wiemy, jak ochronić swoje dane, rozpoznawać zagrożenia i dbać o swoją prywatność w sieci. Odkryjcie także najnowsze trendy, zanurzcie się w pasjonujących relacjach oraz dowiedzcie się więcej o tym, co dzieje się w Waszym otoczeniu. Nie przegapcie tej okazji do poszerzenia swojej wiedzy. Przekonajcie się, dlaczego nasza gazetka to nie tylko źródło informacji, ale także prawdziwa dawka motywacji i rozrywki.

Jeśli chcecie podzielić się radością czytania, zaproście swoich rodziców do wspólnego przeczytania. Siądźcie razem, otwórzcie nowy numer i odkryjcie z nami fascynujący świat słowa pisanego. Przygotowaliśmy dla Was, aż 32 strony pełne śmiechu, ciekawostek i pozytywnej energii. Dajcie się zabrać w podróż po naszym lutowym wydaniu - gwarantujemy, że warto!

Grafika luty 2024


Na Leśnej dzieje się! 


21 lutego 2024r. wszystkie oddziały 0 odwiedził zespół ratownictwa medycznego. 

16 lutego w klasie 1 D zapanowała wyjątkowo ciepła i serdeczna atmosfera, a to wszystko to za sprawą dziadków, którzy przybyli do swoich wnucząt, by wspólnie świętować Walentynki z Babcią i Dziadkiem.

Po feriach, na uczniów klas młodszych czekała miła niespodzianka. Na korytarzach pojawiły się bowiem nowe sensoryczne tablice oraz mata do skakania w klasy. Chętnych do zabawy nie brakuje, z czego bardzo się cieszymy.

"Zima jest po to, aby dzieci bałwany mogły sobie lepić..." a co zrobić, kiedy śniegu brak? W czwartkowe popołudnie, w świetlicy szkolnej, uczniowie wraz z Paniami znaleźli sposób na ulepienie bałwana.

Czy popcorn jest zdrowy? Jaki może mieć kształt? Co smakuje uczniom bardziej: gotowana czy prażona kukurydza? O właściwościach, stylach prażenia i o upodobaniach smakowych nie tylko rozmawialiśmy.

 

W klasie 0d bardzo lubimy święta! Dzisiaj obchodziliśmy walentynki!

Zapraszamy do galerii! 

UMOCNIJMY RELACJE RODZINNE PODCZAS WSPÓLNYCH DZIAŁAŃ DLA DOBRA ŚRODOWISKA!

img20240213_14082399.jpg

"Piękno rodzi się w sercu, odbija w oczach i żyje w uczynkach"

received 294250233268840

 

Dnia 24 stycznia 2024r. klasy 2c i 2d udały się z przedstawieniem Jasełkowym do dwóch Domów Pomocy Społecznej w Wejherowie. Oprócz wspólnego kolędowania uczniowie wręczyli laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka. 

Piękne a zarazem wzruszające wydarzenie utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że najpiękniejsze jest dobre serce! 

Nasze maluszki świętowały Dzień Pizzy❤
Klasa 0D wybrała się do restauracji "U Bąbli" na warsztaty z robienia pizzy!🥰
Była praca, jedzonko i super zabawa!

Mali chemicy z grup 0a i 0b odkryli świat nowych doświadczeń poprzez eksperymenty. Różne struktury, stany skupienia czy reakcje zachodzące pomiędzy mieszanymi składnikami wprowadziły dzieci w świat ekscytacji i poszerzania wiedzy 😊😊

Superbohaterowie, księżniczki, zwierzątka i inne postacie we wtorek, 23 stycznia zawitały do naszej szkoły!

Oczywiście to dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych miały swój bal karnawałowy 🥳

Były wspólne tańce, konkursy, zabawy. Uwielbiamy takie dni!

"Kochane babcie i dziadków witamy
Na piękny program ich zapraszamy!"
 
                                  FB_IMG_1706208580083.jpg