W środę 05.06.2024r. klasy 1a oraz 2a wybrały się na wycieczkę w niezwykłe miejsce. Odwiedziliśmy Sea Park w Sarbsku. Jest to park związany z tematyką mórz i oceanów oraz historią i kulturą Pomorza w Polsce. To jedyny i największy tego typu park gdzie mogliśmy zobaczyć pływające w basenach foki i uchatki. Niezapomnianych emocji dostarczyło dzieciom pirackie przedstawienie teatralne, w którym główne role grały cudowne Uchatki Kalifornijskie. Wzruszenie, uśmiech i dobra zabawa zostały zagwarantowane.

Emocjonujący był także wrak na wspak. Spacer po galeonie "Solen" przyprawił niejedną osobę o zawrót głowy. Dla odważnych była przejażdżka kolejką Familycoaster, która zapewniła dzieciom chwile grozy, niezapomniane emocje, łzy szczęścia i okrzyki radości. Zjazd kolejką pozwolił dobrze się bawić i poczuć emocje z jazdy. Atrakcji było całe mnóstwo i każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie. Uśmiechy i dobre humory nie opuszczały dzieci przez cały dzień. Wycieczka była niesamowita – słowem frajda na całego!

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com