Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Ich celem jest stworzenie nowoczesnej szkoły, prowadzenie zajęć w ciekawy sposób, w oparciu o aktywność uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Zajęcia w ramach Laboratoriów Przyszłości odbywają się także w naszej szkole. Ich głównym celem jest rozwijanie u uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). Podczas zajęć dzieci uczą się poprzez eksperymentowanie, doświadczanie, działania praktyczne. Galeria zamieszczona poniżej pokazuje, jak ciekawe i inspirujące mogą być zajęcia organizowane w naszej szkole w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com