Dziś na Stadion 650-lecia w Słupsku odbył się FINAŁ XXV WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY w Lekkiej Atletyce. Starowali uczniowie we wszystkich konkurencjach lekkoatletycznych. Naszą szkołę reprezentowały dwie dziewczyny i pięciu chłopców, była to największa reprezentacja Gminy Wejherowo.

W piątek 17 maja odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży w piłce siatkowej plażowej. W zawodach wzięli udział uczniowie czterech szkół Gminny Wejherowo. Nasi uczniowie zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli II miejsce,  przegrywając tylko jeden mecz z zawodnikami Szkoły Podstawowej z Gościcina.

8 maja na Stadionie MOSiR w Redzie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Lekkoatletyce. Przyjechali uczniowie powiatu wejherowskiego ze szkół z Wejherowa, Rumi, Redy i reprezentacja Gminy Wejherowo. Rywalizacja była emocjonująca i pełna zwrotów. Nie zawsze wygrywali faworyci.

9 maja na boisku naszej szkoły uczniowie klas młodszych 4-6 rywalizowali w czterech konkurencjach lekkoatletycznych. Były to bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600m dziewcząt i 1000m chłopców. Za każdą konkurencję zawodnicy otrzymali punkty, które zostały zliczone i podsumowane. Szkoła, która zdobyła największą ilość punktów wygrała zawody. I będzie reprezentowała naszą szkołę w zawodach powiatowych.

6 maja na boisku naszej szkoły odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży w Lekkoatletyce. Przyjechali uczniowie z sześciu szkół Gminy Wejherowo, dwie z Bolszewa, Orla, Góry, Gościcina i Gowina. Zawodnicy wzięli udział w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: