"Piękno rodzi się w sercu, odbija w oczach i żyje w uczynkach"

received 294250233268840

 

Dnia 24 stycznia 2024r. klasy 2c i 2d udały się z przedstawieniem Jasełkowym do dwóch Domów Pomocy Społecznej w Wejherowie. Oprócz wspólnego kolędowania uczniowie wręczyli laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka. 

Piękne a zarazem wzruszające wydarzenie utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że najpiękniejsze jest dobre serce! 

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, wspólnych spotkań i kolędowania.

Uczniowie klas 2c i 2d wraz z wychowawczyniami oraz opiekunami odwiedzili Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Wejherowie oraz Dom Pomocy Społecznej przy ul. Przebendowskiego w Wejherowie. Mieszkańcy oraz pracownicy Domów Pomocy Społecznej serdecznie goszcząc uczniów naszej szkoły obejrzeli przedstawienie pt. "Rodzinne jasełka". Aktorzy z zaangażowaniem odegrali swoje role, które były wstępem do życzeń i serdecznych rozmów. Widownia z zachwytem i ogromną radością wspierała aktorów wpólnym śpiewem kolęd. Po zakończonym występie drugoklasiści odbarowali zgromadzonych seniorów laurkami z okazji Dnia Babci i Dziadka, które wykonała społeczność naszej szkoły.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze i na długo pozostanie w naszej pamięci. Poruszające słowa podziękowania z ust mieszkańców Domów Pomocy Społecznej były dla nas największą nagrodą za trud i mobilizację włożoną w przygotowanie i zaplanowanie wyjścia. Takie szczególne momenty silnie wzmacniają relacje, uczą szacunku, otwartości i empatii. 

Podziękowania kierujemy do rodziców klas 2c i 2d za pomoc w organizacji tego wydarzenia, a szczególnie firmie Jul-kop za piękny dar serca! 

"Dobry uczynek to triumf duszy"
Cecelia Ahern

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com