Pod koniec stycznia 2024 roku w hali widowiskowo - sportowej odbył się przepiękny koncert dla mieszkańców Gminy Wejherowo "Świąteczna podróż po świecie". W koncercie zaprezentowali się wspólnie Uczniowie naszej szkoły oraz zaproszeni goście - Schola "Dzieci Kalasancjusza" z parafii Wniebowzięcia NMP w Bolszewie oraz Orkiestra Gminy Wejherowo.

Słuchacze wraz z wokalistami, przy akompaniamencie orkiestry odśpiewali kolędy, pastorałki oraz piosenki świąteczne popularne w różnych zakątkach świata.
Kazda prezentacja utworu muzycznego poprzedzona była informacjami na temat zwyczajów i tradycji związanych z obchodami Świąt Bożego Narodzenia w różnych krajach.

Uczestników koncertu ugoszczono słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Uczniów i Rodziców naszej szkoły.

Wszystkim zaangażowanym w organizację tego koncertu bardzo dziękujemy.