Witajcie w styczniowym numerze „Ale News!”. Zima w pełni, a my przynosimy Wam ciepłe historie i zimowe atrakcje.  Znajdziecie tu inspirujące wywiady, które rozświetlą Wasze szkolne dni. Przyjrzymy się pasjom naszych kolegów i koleżanek, odkryjemy co ich napędza i inspiruje. W tym numerze też zanurzymy się w świecie informatyki - ciekawe nowości, które zaskoczą nawet najbardziej zapalonych miłośników technologii. Czytajcie, śmiejcie się, lajkujcie, udostępniajcie - dzielcie się radością oraz swoimi komentarzami z innymi! Bo "Ale News!" to nie tylko gazetka szkolna, to nasza wspólna przestrzeń, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Nie przegapcie tego, co się dzieje - razem tworzymy historię szkolnej społeczności. Zapraszamy do lektury!

#czytajgazetkę #gazetkaszkolna #SzkołaPełnaPasji #sp2bolszewo #alenewsbolszewo #tworzymyzpasją 

Grafika Stycze 2024