Uczniowie mieli możliwość zaprezentować swoje muzyczne talenty podczas konkursów muzycznych - odbył się II Szkolny Konkurs Puiosenki Patriotycznej oraz II Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Przyznano nagrody w dwóch kategoriach wiekowych - klasy 1 - 3 oraz klasy 4 - 8.

W konkursie patriotycznym przyznano następujące wyróżnienia w kategorii klas 1 - 3:

I miejsce - Mioduszewski Tymon
II miejsce - Kowalewska Zuzanna
III miejsce - Szewczyk Paweł
wyróżnienie - Cirocka Dorota

W tym samym konkursie w kategorii klas 4 - 8:

I miejsce - Tempska Lilianna
II miejsce Sikorska Emilia
III miejsce - Wenta Malwina
wyróżnienie - Willa Milena

W konkursie kolęd i pastorałek wyróżniono:

W kategorii klas młodszych:

I miejsce - Mioduszewski Tymon
II miejsce - Cirocka Dorota
III miejsce - Owczarek Florian

w kategorii klas starszych:

I miejsce - Kowalewska Agata
II miejsce - Tempska Lilianna
III miejsce - Skulska Marcelina

Występy oceniały komisje, w skład których wchodzili nauczyciele naszej szkoły: Pani Dyrektor Bożena Brzuzy (przewodnicząca jury konkursu piosenki patriotycznej), Pani Paulina Littwin (członek jury konkursu piosenki patriotycznej oraz przewodnicząca konkursu kolęd i pastorałek), Pani Krystyna Plińska, przedstawicielka Koła Gospodyń Wiejskich Bolszewo oraz absolwentka naszej szkoły Małgorzata Zielonko.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.