D Z I E Ń   D Z I E C K A

IMG20240603110754.jpg

                                      Dzień Dziecka to niezwykle radosny, kolorowy, pełen niespodzianek, radości i tańców dzień. I taki był właśnie słoneczny poniedziałek 3 czerwca 2024 roku, kiedy to wszyscy uczniowie wraz
z nauczycielami naszej skoły wspólnie bawili się podczas pikniku na szkolnym boisku.

                              Nieznikające dziecięce uśmiechy, muzyka, wspólne rozmowy, gry i zabawy były wspaniałą chwilą dla społeczności naszej szkoły. Na uczestników fiesty czekały wspaniałe niespodzianki! Była słodka wata cukrowa, pyszna kiełbasa z grilla oraz ciekawe konkurencje sportowe.
                              Co tu dużo mówić... Zapraszamy do relacji z tego dnia: https://fb.watch/suIDfVDH09/

                               Serdeczne podziękowania kierujemy do organizatorów oraz sponsorów, dzięki którym ta uroczystość była znakomitą ucztą dla ciała i dla ducha!

 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com